Основним завданням Болградського УЕГГ, спеціалізованого підприємства газового господарства, являється забезпечення надійного, безперебійного і безпечного газопостачання природним газом житлових будинків, комунально-побутових об'єктів, шкіл, дитячих садів, лікарень, установ культури і підприємств м. Болграда і Болградського району. Види послуг, які робляться, і робіт, виконуваних СПГГ Болградським УЕГГ:

1. Експлуатація, технічне обслуговування і ремонт: систем газопостачання населених пунктів Болградського району; газорегуляторних пунктів і будинкових регуляторів тиску; газопроводів і газового устаткування приватних і багатоквартирних житлових будинків, комунально-побутових об'єктів і підприємств.

2. Виконання аварійних заявок, що поступили від споживачів, усунення аварійних витоків газу, локалізація аварійних ситуацій (запах газу в квартирі, будинку, під'їзді, на вулиці, в КПО), екстрене відключення аварійних об'єктів від систем газопостачання.

3. Підключення до систем газопостачання нових споживачів, усі види зварювальних робіт, монтаж внутрішньобудинкового газового устаткування, лічильників газу, підземних, надземних газопроводів.

4. Пропаганда безпечного користування газом в побуті серед населення. Проведення інструктажів абонентам при виконанні технічного обслуговування, ремонту і аварійних заявок. Виступ на радіо і телебаченні, проведення лекцій і семінарів в школах. Публікація статей по безпечному користуванню газом в побуті, в місцевих засобах масової інформації. Інформація про ціни і тарифи на газ.

5. Видача технічних умов на проектування об'єктів газифікації. Узгодження проектів газопостачання об'єктів, схем газопостачання, планів реконструкції і виробництва робіт на системах газопостачання і суміжних комунікаціях.

           Приймання в експлуатацію нових об'єктів, перевірка будівельних паспортів, виконавчої і проектно-кошторисної документації. Технічний нагляд за будівництвом об'єктів газифікації і робіт, які проводяться в охоронній зоні газопроводів. Послуги з монтажу, технічного обслуговування і ремонту газових приладів, устаткування і газопроводів, що виконуються по заявках від населення оплачуються ними по затверджених в установленому порядку тарифах і цінах. Перелік робіт по технічному обслуговуванню, які надаються безкоштовно, в рахунок експлуатаційних витрат СПГГ Болградського УЕГГ: - перевірка на щільність газопроводів, газових приладів і пристроїв за допомогою газу під робочим тиском; - ліквідація витоку газу; - перевірка відповідності установки газових приладів і пристроїв, споруджених приміщень, прокладення газопроводів згідно вимогам будівельних норм, проекту і правилам експлуатації; - перевірка димових і вентиляційних каналів на наявність тяги (без видачі актів); - перевірка наявності вільного доступу до газопроводів, газових приладів і пристроїв, а також в підвалах і на горищах, де прокладені газопроводи; - розбирання, очищення від залишків корозії і старого мастила, а також нове змащування усіх запірних пристроїв, встановлених на газопроводах і газових приладах; - перевірка придатності до використання (експлуатації) газових приладів і пристроїв, їх наладка і регулювання; - дрібний ремонт газових приладів і пристроїв, пов'язаний із заміною гвинтів, штифтів, пружин, ущільнювальних матеріалів у разі перепакуванні фланцевих і нарізних з'єднань і запірних пристроїв.

            Болградське управління експлуатації газового господарства працює щодня, прийом громадян ведеться з 8-30 до 16-30 годин, вихідні дні субота і неділя. Для зручності прийому громадян відкритий вільний доступ в монтажну дільницю, дільницю по обслуговуванню внутрішньобудинкового газового устаткування (котлів, колонок, плит, конвекторів і лічильників газу), абонентний відділ. У абонентній дільниці створені додаткові місця для операторів, прийом ведуть п'ять чоловік, що дозволило скоротити час обслуговування абонентів, практично немає черг.

            З усіх питань, що цікавлять, можна звернутися по телефонах: - 104, 4-33-95 - аварійна служба; - 4-29-68 - експлуатація і ремонт внутрішньобудинкового газового устаткування (плити, котли, проточні водонагрівачі, конвектори, газові печі, лічильники газу); - 4-23-95 - монтаж газового устаткування; зварювальні роботи; перенесення, заміна устаткування із застосуванням зварювання; експлуатація регуляторів тиску газу і газопроводів; - 4-28-31 - абонентний відділ за розрахунками за природний газ; - 4-32-46 - прийом заявок по доставці зрідженого газу; - 4-13-20 - обслуговування комунально-побутових об'єктів. Телефони працівників міськгазу по селах (аварійні виклики і обслуговування газового устаткування): - с. Виноградівка - 6-24-36;6-12-67; - с. Владичень - 6-03-89; - с. Криничне - 6-19-08; - с. Оксамитне - Тополине - 6-05-63; - с. Кальчево - 6-23-05; - с. Табаки - 6-09-47;6-09-48; - с. Залізничне - 6-27-75; - с. Н.Трояни - 6-01-45; - с. Жовтневе - 6-91-36; - с. Червоноармійське - 6-01-47; - с. Городнє - 6-01-48; - с. Василівка - 6-07-94.