Основним завданням Болградського УЕГГ, спеціалізованого підприємства газового господарства, являється забезпечення надійного, безперебійного і безпечного газопостачання природним газом житлових будинків, комунально-побутових об'єктів, шкіл, дитячих садів, лікарень, установ культури і підприємств м. Болграда і Болградського району. Види послуг, які робляться, і робіт, виконуваних СПГГ Болградським УЕГГ:

1. Експлуатація, технічне обслуговування і ремонт: систем газопостачання населених пунктів Болградського району; газорегуляторних пунктів і будинкових регуляторів тиску; газопроводів і газового устаткування приватних і багатоквартирних житлових будинків, комунально-побутових об'єктів і підприємств.

2. Виконання аварійних заявок, що поступили від споживачів, усунення аварійних витоків газу, локалізація аварійних ситуацій (запах газу в квартирі, будинку, під'їзді, на вулиці, в КПО), екстрене відключення аварійних об'єктів від систем газопостачання.

3. Підключення до систем газопостачання нових споживачів, усі види зварювальних робіт, монтаж внутрішньобудинкового газового устаткування, лічильників газу, підземних, надземних газопроводів.

4. Пропаганда безпечного користування газом в побуті серед населення. Проведення інструктажів абонентам при виконанні технічного обслуговування, ремонту і аварійних заявок. Виступ на радіо і телебаченні, проведення лекцій і семінарів в школах. Публікація статей по безпечному користуванню газом в побуті, в місцевих засобах масової інформації. Інформація про ціни і тарифи на газ.

5. Видача технічних умов на проектування об'єктів газифікації. Узгодження проектів газопостачання об'єктів, схем газопостачання, планів реконструкції і виробництва робіт на системах газопостачання і суміжних комунікаціях.

6. Приймання в експлуатацію нових об'єктів, перевірка будівельних паспортів, виконавчої і проектно-кошторисної документації. Технічний нагляд за будівництвом об'єктів газифікації і робіт, які проводяться в охоронній зоні газопроводів. Послуги з монтажу, технічного обслуговування і ремонту газових приладів, устаткування і газопроводів, що виконуються по заявках від населення оплачуються ними по затверджених в установленому порядку тарифах і цінах.

            Болградське управління експлуатації газового господарства працює щодня, прийом громадян ведеться з 8-30 до 16-30 годин, вихідні дні субота і неділя.Телефон АДС 104 ;4-33-95.