• Перед включенням газових приладів: газових плит, газових опалювальних і газових проточних водонагрівачів переконайтеся у відсутності запаху газу - відкрийте кватирку і провітріть приміщення.
  • У будинках, обладнаних приладами і апаратами з відводом продуктів згоряння в димоходи, не допускається влаштування витяжної вентиляції зі штучним спонуканням.
  • Не використовуйте газові плити для опалення приміщень - це небезпечно і може призвести до отруєння чадним газом.
  • Ні в якому разі не можна спати в приміщенні, у якому розташовані газові прилади.
  • Не залишайте без нагляду працюючі газові прилади.

·         Перед виходом з будинків та  квартир, та коли газові  прилади знаходяться в непрацюючому стані, переконайтесь, що вимикаючи пристрої  перед газовими приладами закриті.

  • Користуватися газовими приладами при відсутності тяги або зворотній тязі забороняється. Перевірку тяги димоходів необхідно виконувати до включення і під час роботи приладів.
  • Обслуговування димоходів газового обладнання з відводом продуктів згоряння через зовнішню стіну будівлі необхідно проводити одночасно з обслуговуванням газового обладнання згідно з документацією по експлуатації заводів-виробників.

Власники (балансоутримувачі  та / або орендарі (наймачі)) житлових і громадських будівель, підприємства комунального і побутового обслуговування населення, а також приватних будинків зобов'язані:

  • Своєчасно перевіряти стан і при необхідності проводити ремонт димових і вентиляційних каналів, оголовків димоходів.
  • Повідомляти газорозподільному підприємству (ПАТ «Одесагаз») про необхідність відключення газового обладнання в разі несправності димових та вентиляційних каналів.
  • Перевірка і прочищення димових і вентиляційних каналів повинні виконуватися тільки спеціалізованою організацією, що має дозвіл на виконання цих робіт, з оформленням акту, один примірник якого повинен бути переданий газорозподільному підприємству.

 

Пам'ятайте! Самостійно ремонтувати  газові прилади, проводити заміну і монтаж, категорично забороняється  -  це може привести до аварії.

          З питань безпечної експлуатації газового обладнання, ремонту, монтажу, перемонтажу слід звертатися на експлуатаційні дільниці розташовані в районах міста:вул. Успенська, 48                                                 т.705-39-14вул. М'ясоєдівська, 24/26                                      т. 705-39-11вул. Пироговська, 3                                               т. 705-39-01вул. М. Жукова, 3 ( пр-т Небесної Сотні)            т.705-39-20вул. Щорса, (Святослава Ріхтера), 125/2             т. 705-39-16вул. Комп. Ніщинського, 16                                 т. 705-39-07вул. Ак. Сахарова, 20                                            т. 705-39-19вул. Маршала Говорова, 10Б                                т. 705-39-24вул. Ген. Бочарова, 17                                            т.705-39-05

Якщо Ви відчули запах газу в приміщенні (на кухні) - негайно закрийте пристрої (крани) перед газовими приладами, забезпечте наскрізне провітрювання приміщення,  не допускайте використання відкритого вогню (не вмикайте і не вимикайте електроприлади і т.п.), та терміново викликайте аварійну службу за телефоном 104.

Також повідомляємо, що побутові споживачі, які розраховуються за лічильником газу, зобов’язані щомісяця станом на 01 число місяця знімати фактичні показники лічильника газу та протягом п’яти діб (до 05 числа включно) надавати їх  ПАТ «Одесагаз».

Повідомити показники газового лічильника можна за номерами  телефонів (048) 705-39-49, (048) 709-36-46 та за номерами багатоканальних телефонів: (048) 796-46-40, (048) 796-42-70,                    (048) 737-37-34, а також за номером телефону кол-центру 709-39-09. Крім того показники можна передати за допомогою смс-повідомлення на короткий номер 24-25 та шляхом направлення повідомлень через Viber за номером телефону 050-39-03-104, залишити в спеціальному боксі на абонентських дільницях, а також через особистий кабінет на офіційному сайті http://odgaz.odessa.ua

Своєчасне повідомлення показників лічильників газу є необхідним для визначення обсягу фактично спожитого природного газу для подальших коректних взаєморозрахунків  побутових споживачів із постачальником природного газу.

Разом з тим, звертаємо Вашу увагу на те, що  на даний час вартість послуги з розподілу природного газу сплачується побутовими споживачами на розрахунковий рахунок постачальника.

У зв’язку з чим своєчасна та повна оплата за спожитий природний газ є запорукою забезпечення ПАТ «ОДЕСАГАЗ» стабільної та безаварійної роботи газорозподільної системи                   м. Одеси та Одеської області.

 

З повагою,

Адміністрація ПАТ «ОДЕСАГАЗ»