Чорноморське управління експлуатації газового господарства в ПАТ «Одесагаз» одне з наймолодших управлінь, функціонує з 01.01.2010 року.

На обслуговуванні управління знаходяться населені пункти: м.Чорноморське, смт. Таїрове, ЖМС «Совіньон», с. Бурлача Балка, с. Мала Долина, смт. Олександрівка, с. Молодіжне, с. Санжейка, с. Грибівка, с. Дальник, С.О. «Хвиля», С.О. «Ветеран», С.О. «Схід», с. Затока, м.Білгород-Дністровськ.
У 2015 році приєднали Білгород-Дністровський ділянку газового господарства згідно наказу ПАТ «Одесагаз» № 5 До від 06.01.15.
Чорноморське УЕГХ знаходиться в стабільно розвивається і благоустроєм міст Чорноморськ, в якому створені всі умови для плідної праці та приємного відпочинку жителів і гостей міста.

Організаційна структура Чорноморського УЕГГ складається з наступних підрозділів:

 - служби по експлуатації вуличних газопроводів і дворових вводів;
 - cлужба у обслуговування внутрішньобудинкового газового обладнання;
 - служби захисту газопроводів від електрохімічної корозії;
 - служби обліку і розрахунків за газ;
 - будівельно-монтажної дільниці;
 - служба по обслуговуванню обладнання ГРП;

 - аварійно-диспетчерська служба (АДС) Білгород- Дністровського ділянки;


Чорноморське УЕГГ проводить обслуговування внутрішньобудинкових газопроводів та газового обладнання житлових будинків та комунально-побутових об'єктів. Абоненти можуть отримати якісну консультацію по газопостачанню, викликати працівника Чорноморського УЕГГ ПАТ «Одесагаз» для перевірки, установки і ремонту газового обладнання. Зняття газових лічильників на планову перевірку.

Велика увага приділяється аварійно - диспетчерської служби. Безпечне використання газу - безпечне життя »- під таким девізом працюють цілодобово 7 днів на тиждень робочі аварійних служб Чорноморського УЕГГ.