Аварійно-диспетчерська служба (АДС) - це газова служба екстреного реагування, яка працює цілодобово, без вихідних і святкових днів. Головним завданням є локалізація і ліквідація аварійних ситуацій. Оптимізація та вдосконалення роботи цієї служби є одним з основних завдань у сфері забезпечення безаварійності і безперебійності газопостачання.
Введена система GPS-моніторингу на автотранспорт Чорноморського УЕГГ, що допомагає не тільки вдосконалити роботу служби АДС, а також тих служб, які обслуговують газові мережі.
Тел. 104, тел. 6-04-04,
     

Служба експлуатації вуличних газопроводів і дворових вводів - займається обслуговуванням і ремонтом газопроводів, що підводять газ до кожного дому. Працівники служби часто стикаються з проблемою забудови виходів з землі газових труб, фасадних газопроводів, вимикаючих пристроїв, - що заважає їх своєчасного обслуговування та ремонту, а в разі аварії і відключення.
 

Служба з обслуговування обладнання ГРП стежить за стабільною і безпечною роботою системи газопостачання, утримання робочого режиму тиску газу в заданих параметрах. Підприємством застосовуються найпередовіші і надійні технології по заміні застарілих газорозподільних пунктів на ГРП шафового типу з модернізованим обладнанням. На 10-ти об'єктах і ШРП ГРП, розташованих в основних населених пунктах, встановлено систему диспетчеризації і автоматичного моніторингу всіх необхідних аварійних і робочих параметрів, що значно підвищує стабільність газопостачання населення.


Абонентський відділ - розташований в просторому приміщенні, де передбачені всі умови для прийому абонентів Для повного інформування абонента введена система SMS розсилки. Для цього абоненту необхідно відправити на сервісний номер 2425 смс повідомлення з наступним текстом: «газ» далі поставити пробіл вказати номер особового рахунку поставити пробіл показання лічильника ". Також в Чорноморському УЕГГ за адресою Хантадзе 13, в абонвідділі УЕГГ за адресою Хантадзе 1 і в місцях виїзних прийомів операторів абонвідділу ,встановлені поштові скриньки з порожніми бланками для здачі показників  газового лічильника.
     Так само доводимо до відома наших абонентів, що вводиться сервіс по прийняттю щомісячних показань газового лічильника, з використанням соціальних мереж Viber і WhatsApp. Приєднавшись в даних мережах до номера Чорноморського УЕГГ 0504990853 фото Вашого газового лічильника до 5 числа кожного місяця, можна безкоштовно відправити на цей номер, з обов'язковим зазначенням в тексті повідомлення, Вашого особового рахунку та знятих  показників газового лічильника.