1. Перейдіть на сторінку реєстрації/авторизації. Потрапити на неї можна з головної сторінки «Особистий кабінет / Почати реєстрацію»;

2. Натиснувши кнопку «Зареєструватися» можна побачити обов'язкові для заповнення поля: 

 

 

3. Оберіть газову кампанію - ПАТ "Одесагаз":

 

 

4. Далі Вам потрібно вказати наступні дані:

- особистий рахунок *

- сумма останньої оплати **

- email 

- телефон

* - Особистий рахунок можна вказати як старий так і новий (довжиною вісім символів). Це унікальний цифровий  код для кожного абонента, вказаний на ваших квитанціях на оплату.

** -  Персональний кабінет абонента, містить Ваші персональні дані. Саме з цієї причини для доступу до цього сервісу просимо вас зареєструватися, вказавши номер особового рахунку та суму останньої оплати за спожитий вами природний газ.

Вказані дані дадуть можливість впевнитись, що саме вам належить вказаний особовий рахунок, та забезпечать конфіденційність відомостей про вашу особу згідно положень Закону України «Про захист персональних даних».

Також звертаємо Вашу увагу, що перераховані вами кошти за природний газ можуть потрапляти на ваш особовий рахунок протягом трьох банківських днів, в залежності від банку, через який проводиться оплата.

Звертаємо Вашу увагу, що перераховані вами кошти за природний газ можуть відображатися на вашому особовому рахунку з деякою затримкою, в залежності від банку.

Якщо Ви використовуєте при реєстрації саме таку суму платежу, спробуйте вказати дані попередньої оплати.

Правильно заповнена форма виглядає наступним чином:

 

 

5. Якщо введені Вами дані вказано вірно, Ви отримаєте повідомлення:

 

 

Звичайно пароль надходить протягом кількох хвилин, але можливі затримки. В такому разі, якщо пароль не прийшов протягом однієї доби, Вам необхідно залишити запит на анулювання реєстрації на електронну пошту

 support@gasolina-online.com 

 

Запитання та відповіді