Шановні мешканці приватного сектору!

щодо укладання Договору та технічне обслуговування внутрішньобудинкових мереж

у приватному секторі

 

Відповідно до Правил безпеки систем газопостачання України, затверджених наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України 15.05.2015  № 285, технічне обслуговування включає в себе комплекс заходів, які дають змогу утримувати обладнання в справному стані. Технічне обслуговування внутрішніх газопроводів і газового обладнання житлових будинків здійснюється на договірних засадах.

Умови для технічного обслуговування забезпечуються власником (балансоутримувачем та/або орендарем (наймачем)) відповідно до вимог чинного законодавства України.

            Згідно з п. 3 гл.5 р. ІІІ Кодексу газорозподільних систем затвердженого Постановою НКРЕКП № 2494 від 30.09.2015р., власники газових мереж, у тому числі побутові споживачі, внутрішньобудинкових систем газопостачання, які згідно з актом розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін відповідають за експлуатацію цих мереж та їх складових, забезпечують належну їх експлуатацію згідно з чинним законодавством, у тому числі Правилами безпеки систем газопостачання України, зокрема укладають відповідний договір із суб’єктом господарювання, який має право на виконання таких робіт.

            Отже, для забезпечення безперервності та безпеки газопостачання власники будинків повинні укласти Договір на технічне обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж із суб`єктом господарювання,  який має право на виконання таких робіт.

            Оператор ГРМ, а саме АТ "ОДЕСАГАЗ", як виконавець комунальних послуг має право на виконання робіт з технічного обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж.

            Відповідно до Кодексу газорозподільних систем затвердженого Постановою НКРЕКП № 2494 від 30.09.2015 р, Законів України, зокрема: «Про житлово-комунальні послуги», Правил безпеки систем газопостачання, Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій та інших нормативно-правових актах у разі відсутності укладеного договору на технічне обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж - розподіл природного газу буде припинено.

 

            У разі відсутності у власника будинка (приватний сектор) вищевказаного договору в строк до 1 вересня 2019 року, АТ "ОДЕСАГАЗ" буде вимушено відключити Ваш будинок від газопостачання (припинити розподіл природного газу), у зв`язку з незабезпеченням технічного обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж у будинку приватного сектора.

            Відновлення газопостачання на об`єктах споживачів, АТ "ОДЕСАГАЗ" буде здійснювати тільки при виконанні всіх вимог Правил безпеки систем газопостачання, Кодексу газорозподільних систем та Закону України «Про житлово-комунальні послуги».

 

            Пропонуємо Вам для укладання договору на технічне обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж з АТ "ОДЕСАГАЗ" звертатися на експлуатаційні дільниці УЕГГ м. Одеси АТ "ОДЕСАГАЗ":

 

пр. Небесної сотні, 3

тел. 705-39-20

вул. Успенська, 48

тел. 705-39-14

 

 

 

 

вул. М. Говорова, 10Д

тел. 705-39-24

вул. Піроговська, 3

тел. 705-39-01

 

 

 

 

вул. Щорса, 125/2

тел. 705-39-17

вул. Г. Бочарова, 17

тел. 705-39-05

 

 

 

 

вул. К. Нищинського, 16

тел. 705-39-07

вул. Ак. Сахарова, 20

тел. 705-39-19

 

 

 

 

вул. М`ясоєдовська, 24/26       тел. 705-39-11

 

                                                                                              Адміністрація АТ "ОДЕСАГАЗ