65003, Україна, м. Одеса, вул. Одарія, 1

Пн-Пт

До уваги споживачів. Важлива інформація!

Шановні споживачі природного газу!

АТ «Одесагаз» повідомляє, що на час дії воєнного стану в Україні заборонялось припинення надання житлово-комунальних послуг населенню у разі їхньої неоплати або оплати не в повному обсязі.

          Постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2023р. №1405 внесені зміни щодо заборони припинення надання житлово-комунальних послуг населенню у разі їхньої неоплати або оплати не в повному обсязі та на даний час заборона розповсюджується тільки на території на яких ведуться бойові дії (територіях можливих бойових дій, активних бойових дій, активних бойових дій, на яких функціонують державні електронні інформаційні ресурси) або тимчасово окуповані російською федерацією, відповідно до переліку, затвердженого наказом Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1668-22#Text).

Таким чином, заборона припинення надання житлово-комунальних послуг населенню, в тому числі послуги розподілу природного газу, у разі їхньої неоплати або оплати не в повному обсязі не розповсюджується на Одеську область. Просимо прийняти до уваги дані зміни та не допускати накопичення заборгованості. Повні розрахунки за послугу розподілу природного газу дадуть змогу АТ «Одесагаз» і далі працювати в штатному режимі та доставляти природний газ до Вашої оселі.  

          Дякуємо нашим споживачам за розуміння та відповідальне ставлення до питань розрахунків за розподіл природного газу!

Підпішіться на новини

Ви будете отримувати новини на вказану електронну пошту

© 2024 AT ОДЕСАГАЗ odgaz.odessa.ua