65003, Україна, м. Одеса, вул. Одарія, 1

Пн-Пт

ПАТ «Одесагаз» впроваджує систему дистанційного обліку природного газу

ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ОДЕСАГАЗ"

ПРЕС-РЕЛІЗ

ПАТ "Одесагаз" впроваджує систему дистанційного обліку природного газу

З 2016 р. ПАТ «Одесагаз» приймає участь у пілотному проекті з впровадження дистанційного зчитування показів лічильників природного газу. Згідно проекту дистанційними приладами зчитування обладнуються абоненти, що приєднані до ГРС «Візирка». Так, у 2016 року значна кількість лічильників мешканців південної частини Лиманського району обладнали GPRS-модемами та радіо модулями для дистанційного зняття та передачі фактичних показань на центральний диспетчерський пункт.

Автоматичний збір даних дозволяє формувати баланс споживання в режимі реального часу, ідентифікувати нестандартні ситуації.

Окрім формування добового балансу на території пілотного проекту, наша компанія прогнозує економію та оптимізацію газової мережі в майбутньому.

ПАТ «Одесагаз» входить до трійки перших компаній в Україні, які запровадили сучасні технології у сфері обліку газу.

Через застарілі та морально зношені прилади обліку газу ПАТ «Одесагаз» несе значні втрати газу. Після заміни лічильників та облаштування їх модулями компанія прогнозує зменшення комерційних втрат газу. Крім того, ще однією із переваг GPRS-модемів та радіо модулів є можливість оперативного реагування на витоки газу.

 

Проект дистанційного обліку допоможе у майбутньому надавати справедливу аналітичну інформацію споживачу, Регулятору та оператору ГТС, що дозволить більш результативно керувати мережею та збільшить ефективність використання природного газу.

Впровадження системи дистанційного зчитування показників лічильників відповідає вимогам ст. 18 Закону України «Про ринок природного газу», та  є сучасним європейським досвідом, що впроваджується у багатьох країнах Європейського Союзу.

 

Довідка: ПАТ «Одесагаз» забезпечує природним газом споживачів Одеської області. Рівень газифікації Одеської області становить 36%.

 

ПАТ «Одесагаз»

Вул. Одарія,1, м. Одеса, 65003, Україна             

Ключові слова
Схожі матеріали

Підпішіться на новини

Ви будете отримувати новини на вказану електронну пошту

© Copyright 2020 odgaz.odessa.ua