65003, Україна, м. Одеса, вул. Одарія, 1

Пн-Пт 8:30 - 17:30

Шановні споживачі природного газу

АТ «ОДЕСАГАЗ», незважаючи на запровадження  карантину з метою протидії поширенню коронавірусу COVID-19, продовжує виконувати діяльність з розподілу природного газу для споживачів  Одеської області у повному обсязі з урахуванням реалій даного періоду.

Аварійно-диспетчерська служба АТ «ОДЕСАГАЗ» працює цілодобово задля локалізації і ліквідації можливих витоків газу та аварійних ситуацій. Працівники аварійних бригад, беручи до уваги епідеміологічну ситуацію, пройшли відповідний інструктаж та забезпечені засобами індивідуального захисту.

Нажаль, на час провадження карантину АТ «ОДЕСАГАЗ» вимушена максимально обмежити роботу  власних інформаційно-консультаційних центрів. Прийом заявок, звернень та скарг споживачів буде проводитись шляхом прийому письмових звернень на поштову адресу підприємства або на електронну скриньку. Більш детальну інформацію щодо надання та отримання інформації, абоненти АТ «ОДЕСАГАЗ» зможуть  знайти на сайті підприємства за адресою https://odgaz.odessa.ua/.

Усі працівники АТ «ОДЕСАГАЗ», які за своїх функціональних обов’язків продовжують працювати в контакті зі споживачами природного газу,  забезпечені медичними масками та дезінфікуючими засобами. В приміщеннях адміністративних будівель та на робочих місцях постійно здійснюються заходи з дезінфекції.

Таким чином, АТ «ОДЕСАГАЗ» сподівається на взаєморозуміння та докладе усіх зусиль щодо якісного дистанційного обслуговування усіх споживачів природного газу.

Також в котре звертаємо Вашу увагу, що причиною трагедій найчастіше стає халатність самих споживачів природного газу. Самовільне втручання в цілісність газових приладів і внутрішньобудинкових газопроводів, використання газових приладів не за призначенням, нехтування перевіркою тяги та недотримання в належному стані систем димовідведення та вентиляції, користування несправним і застарілим газообладнанням – це основні порушення, яких припускаються споживачі.

У разі виявлення запаху газу в приміщенні, під’їзді, або на вулиці, НЕГАЙНО телефонуйте до аварійної газової служби АТ «ОДЕСАГАЗ» за номером 104 (у тому числі з мобільних телефонів).

Аварійна газова служба працює цілодобово, без вихідних.

Виїзд аварійної бригади, локалізація та ліквідація витоків газу виконуються безкоштовно!

Схожі матеріали

Підпішіться на новини

Ви будете отримувати новини на вказану електронну пошту

© Copyright 2020 odgaz.odessa.ua