Обмін електронними документами між Оператором ГРМ та споживачем


Для покращення обміну електронними документами з метою забезпечення найбільш комфортних умов взаємодії між Оператором ГРМ та споживачем:

При зверненні до Інформаційно-довідкового департаменту Державної податкової служби, Міністерства внутрішніх справ України, АТ КБ «Приватбанк» можна отримати електронний цифровий підпис безкоштовно.

  • Зареєструватися в онлайн-сервісі електронного документообігу «Вчасно» за наступним посиланням: https://vchasno.ua/
  • Підписати додаткову угоду між Оператором ГРМ (АТ «Одесагаз») та споживачем, що не є побутовим (в електронній формі або паперовому носії).
  • У випадку, якщо споживач вже зареєстрований в онлайн-сервісі «Вчасно» та отримав від Оператора ГРМ додаткову угоду на підключення. Споживач завантажує додаткову угоду, вказує найменування та електронну адресу за якою споживач зареєстрований у онлайн-сервісі «Вчасно», підписує електронним підписом та надсилає до Оператора ГРМ через онлайн-сервіс «Вчасно» на електронну пошту: boyezhov@odgaz.odessa.ua

Після проходження вищезазначених кроків, споживачу будуть доступні всі переваги сервісу, а саме:

Рахунок, рахунок-фактура, акт звірки розрахунків, акт наданих послуг з розподілу природного газу, акт здачі-приймання послуг з технічного обслуговування газового обладнання та акт приймання-передачі природного газу, які накладені електронними цифровими підписами та будуть надіслані Оператором ГРМ до споживача через онлайн-сервіс електронного документообігу «Вчасно» за вказаною електронною поштою споживача у додатковій угоді.

  • Для передачі обсягів фактичного споживання природного газу, а також можливості отримання інформації за договором розподілу природного газу в електронному вигляді. Споживач має можливість подати заявку на реєстрацію в особистому кабінеті (для споживача, що не є побутовим) на веб-сайті Оператора ГРМ (АТ «Одесагаз») за наступним посиланням: https://lk.odgaz.odessa.ua
    Заповніть необхідні поля та ознайомтеся з правилами користування системою. Керівник або власник об’єкта з власним підписом, надсилає заяву-запит на електронну пошту: dogovor@odgaz.odessa.ua для активації облікового запису в особистому кабінеті (для споживача, що не є побутовим).

Обсяги фактичного споживання природного газу передаються (з 1 по 3 число кожного місяця наступного за звітним) через особистий кабінет споживача, що не є побутовим.

Обслуговування в онлайн-сервісі електронного документообігу «Вчасно» для споживачів (що не є побутовими) умовно-безкоштовне. За додатковою інформацією та консультацією, звертайтесь до газового господарства за місцем розташування об’єкта або в договірний відділ за наступними контактними даними: (048) 705-39-46, dogovor@odgaz.odessa.ua

Підпішіться на новини

Ви будете отримувати новини на вказану електронну пошту

© 2024 AT ОДЕСАГАЗ odgaz.odessa.ua