65003, Україна, м. Одеса, вул. Одарія, 1

Пн-Пт 8:30 - 17:30

Ширяївське УЕГГ | Історія

Ширяївське управління експлуатації газового господарства було засноване 1 серпня 2004 року на базі Ширяївської дільниці Ананьївського УЕГГ і Фрунзівської дільниці Котовського УЕГГ. З моменту створення, управління обслуговувало 1573 абонента природного газу і більше 15 тисяч індивідуальних газобалонних установок. Міцніла матеріальна база управління, до складу якого входили 2 газові дільниці: Фрунзівська, Ширяївська.

У 1989 році у Фрунзівському, а в 1991 році і в Ширяївському районах почалося будівництво газопроводів.

 На сьогоднішній день УЕГГ об'єднує два райони : Захарівський та Ширяївський.  Зараз в експлуатації  Ширяївського УЕГГ знаходяться: 11 газорегуляторних пунктів (ГРП), 64 шафових регуляторних пунктів (ШРП); 2085 комбінованих  ,будинкових  регуляторів тиску, 19 станцій катодного захисту підземних газопроводів від електрохімічної корозії, 5  газових колодязів. У зоні обслуговування Управління знаходиться 523 км газопроводів, у тому числі: високого тиску 1-й і 2-ї категорій - 169 км; середнього тиску -157 км; низького тиску - 195 км

У Ширяївському УЕГГ природний газ поставляється в 145 промислових і комунально-побутових підприємств, 7196 газіфікованних житлових будинків і квартир. Газифіковано 3 селища міського типу; Затишшя, Захарівка та Ширяєве; 23 села с.Мар’янівка, с.Загір’я, с.Осинівка, с.Ганно-Покровка, с.Маркевичеве, с.Новоєлизаветівка, с.Новопетрівка, с. Староєлізаветівка,с.Ревове, с.Преображенка, с.Ст.Маяки, с.Вікторівка, с.Миколаївка, с.Подільці, с.Йосипівка,с.Новоандріївка,с.Скосарівка, с. Січневе, с.Перехрестово, Марьянівка, Новогуляївка ,Сиротське, Петровірівка.

У процесі роботи використовуються прилади контролю та діагностики: шукачі витоків газу,  трасошукачі та інша сучасна контрольно -вимірювальна техніка. Аварійно-диспетчерська служба оснащена двома спеціалізованими аварійними автомобілями. Є комп'ютери, з автоматичним записом переговорів.

 У зв'язку з необхідністю поліпшення умов праці працівників, в Ширяївському УЕГГ проведена реконструкція адмінбудівлі. В адмінбудинку є кабінет ОП, кімната прийому їжі, кабінет інструктажу працівників та населення, внутрішні туалети та душова

 

Підрозділи Ширяївського УЕГГ надають наступні послуги юридичним і фізичним особам:

Фахівцями управління провадиться; по заявочному методу виконується увесь комплекс робіт, пов'язаних з передпусковою підготовкою, підключенням і відключенням, ремонтом і обслуговуванням побутових газових плит, котлів і водонагрівачів. Установка  побутових газових лічильників; Пуско - налагоджувальні роботи по введенню в експлуатацію газового устаткування і опалювальних апаратів. Наладка і обслуговування газового устаткування ГРП,  ШРП, комбіновані будинкові регулятори тиску, ремонт і обслуговування запірної арматури на трубопроводах усіх типів, ремонт і обслуговування підземних і надземних, монтаж трубопроводів з поліетилену.

            Аварійно-диспетчерська служба: оперативне виконання робіт пов'язаних з проведенням підключень, відключень,  усуненням витоків газу, локалізації та ліквідації  аварій на газорозподільних мережах.

            Електрохімічний захист: технічне обслуговування катодного і протекторного захисту підземних металевих конструкцій усіх типів; пошук траси підземних комунікацій з визначенням глибини залягання, ділянок з пошкодженою ізоляцією; монтаж, обслуговування ізолюючих фланцевих з'єднань.

           Монтажна група: електрогазозварювальні роботи; газифікація побутових, комунально - побутових об'єктів (врізання знову побудованих газопроводів в ті, що діють); монтаж (реконструкція) зовнішніх і внутрішніх газопроводів; внесення змін до проектів з перенесенням або установкою додаткового газового устаткування.

 

Одним з головних напрямів у виробничій діяльності УЕГГ є безаварійне і безперебійне подання газу від АГРС до побутових приладів споживачів, технічне обслуговування газопроводів і споруд на них.

Ключові слова

Підпішіться на новини

Ви будете отримувати новини на вказану електронну пошту

© Copyright 2020 odgaz.odessa.ua