АТ Одесагаз | Послуги


Основним завданням УЕГГ, являється забезпечення надійного, безперебійного і безпечного газопостачання природним газом житлових будинків, комунально-побутових об'єктів, шкіл, дитячих садів, лікарень, установ культури і підприємств міста і району. Види послуг, які виконуються УЕГГ:

1. Експлуатація, технічне обслуговування і ремонт: систем газопостачання населених пунктів району; газорегуляторних пунктів і будинкових регуляторів тиску; газопроводів і газового устаткування приватних і багатоквартирних житлових будинків, комунально-побутових об'єктів і підприємств.

2. Виконання аварійних заявок, що поступили від споживачів, усунення аварійних витоків газу, локалізація аварійних ситуацій (запах газу в квартирі, будинку, під'їзді, на вулиці, в комунально-побутових об’єктах), екстрене відключення аварійних об’єктів від систем газопостачання.

3. Підключення до систем газопостачання нових споживачів, усі види зварювальних робіт, монтаж внутрішньо будинкового газового устаткування, лічильників газу, підземних, надземних газопроводів.

4. Пропаганда безпечного користування газом в побуті серед населення. Проведення інструктажів абонентам при виконанні технічного обслуговування, ремонту і аварійних заявок. Виступ на радіо і телебаченні, проведення лекцій і семінарів в школах. Публікація статей по безпечному користуванню газом в побуті, в місцевих засобах масової інформації.

5. Видача технічних умов на проектування об'єктів газифікації. Узгодження проектів газопостачання об'єктів, схем газопостачання, планів реконструкції і виробництва робіт на системах газопостачання і суміжних комунікаціях.

6. Приймання в експлуатацію нових об'єктів, перевірка будівельних паспортів, виконавчої і проектно-кошторисної документації. Технічний нагляд за будівництвом об'єктів газифікації і робіт, які проводяться в охоронній зоні газопроводів. Послуги з монтажу, технічного обслуговування і ремонту газових приладів, устаткування і газопроводів, що виконуються по заявках від населення оплачуються ними по затверджених в установленому порядку тарифах і цінах.

7. Технічне обслуговування і ремонт катодного і протекторного захисту підземних сталевих газопроводів.

8. Монтаж і обслуговування ізолюючих фланцевих з'єднань на газопроводах.

9. Ремонт і технічне обслуговування лічильників газу, які встановлені у споживачів і знаходяться у власності газорозподільного підприємства (за винятком випадків навмисного пошкодження лічильника газу споживачем).

10. Періодична повірка лічильників газу, їх технічне обслуговування та пов'язаний з такою повіркою ремонт (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж)

11. Надання консультаційних послуг з питань газифікації об’єктів.

12. Інші роботи.

Підпішіться на новини

Ви будете отримувати новини на вказану електронну пошту

© 2024 AT ОДЕСАГАЗ odgaz.odessa.ua